VISKIJA DEGUSTĀCIJAS SEANSS

  25.05.2018. plkst. 14.30-18.00

  Restorāns “Koya” ar atvērtu terasi, Andrejostas ielā 4, Rīgā

Uzmanību: piektdien, 25. maijā, restorānā “Koya” norisināsies divi atsevišķi pasākumi. Pirmais no tiem ir Viskija degustācijas seanss, kas ieplānots pa dienu — no plkst. 14.30 līdz 18.00, savukārt slavenā Viskija un kokteiļu ballīte notiks vakarā no plkst. 19.30 līdz 23.30. Katram pasākumam ir pieejama atsevišķa biļete ar savu cenu.

2018. gada Rīgas Viskija Festivāls sāksies pa dienu ar VISKIJA DEGUSTĀCIJAS SEANSU. Pasākumā varēsiet vairāku stundu garumā nogaršot vairāk nekā 80 veidu viskijus no visā pasaulē pazīstamiem līdz pat interesantiem nišas zīmoliem. Pasākums ir paredzēts tiem, kuri nevar ierasties vakara ballītē vai vēlas tikai saņemt jaunu informāciju par viskiju mierīgākā atmosfērā.

Varēsiet tikties ar zīmola vēstnešiem un viskija ekspertiem, lai domubiedru sabiedrībā netraucēti iegūtu jaunu informāciju bez vakara pasākuma svinīguma. Festivāls bija iecerēts kā pasākums ikvienam, kuru interesē viskijs un kurš vēlas par to uzzināt ko vairāk, kā arī tiem, kuri jau labi pazīst tā lieliskās garšas un tradīcijas. Esam pārliecināti, ka iepazīšana un jaunas izjūtas piesaistīs jebkura vecuma, ienākumu līmeņa un dzimuma pārstāvjus. Rīgas Viskija Festivāls ir lieliska vieta, kur uzzināt ko jaunu un patīkami pavadīt laiku.

Bezmaksas

Biļetes:

  • VISKIJA DEGUSTĀCIJAS BIĻETĒ (29 EIRO) iekļautas vairāk nekā 80 veidu viskiju degustācijas. Ar šo biļeti var arī apmeklēt seminārus pasākuma laikā. Semināru grafiks tiks publicēts šeit un Rīgas Viskija Festivāla Facebook lapā dažas nedēļas pirms pasākuma sākuma. Uzmanību: biļetes cenā nav iekļauti ēdieni un kokteiļi.
PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
VAKARIŅAS AR THE MACALLAN