VISKIJA UN KOKTEIĻU BALLĪTE

  25.05.2018. plkst. 14.30-18.00

  Restorāns “Koya” ar atvērtu terasi, Andrejostas ielā 4, Rīgā

Uzmanību: sestdien, 25. maijā, restorānā “Koya” notiks divi atsevišķi pasākumi. Pirmais no tiem ir Lielā viskija degustācija un meistarklase, kas ieplānots pa dienu — no plkst. 14.00 līdz 17.30, savukārt slavenā Viskija un kokteiļu ballīte notiks vakarā no plkst. 19.00 līdz 23.30. Katram pasākumam ir pieejama atsevišķa biļete ar savu cenu.

Viskija un kokteiļu ballīte ir Rīgas Viskija Festivāla populārākais pasākums, kura cenā ir iekļauta 85 veidu viskiju degustācija, tāpēc, izvēloties iecienītāko, var paiet viss vakars! Piedāvājam arī kokteiļus ar viskiju un citus dzērienus, kurus ir pagatavojuši Latvijas atjautīgākie bārmeņi. Mēs atkal atgriežamies brīnišķīgajā restorānā “Koya” upes krastā, tomēr šogad terase būs divkārt plašāka, lai uzņemtu visus viskija un kokteiļu cienītājus. Turklāt terasei tiks sagādāts jumts, lai svētki turpinātos pat lietus gadījumā. Tāpat kā katru gadu šeit varēsiet tikties ar viskija ekspertiem un zīmolu pārstāvjiem, nobaudīt garšīgas vakariņas un — vissvarīgākais — patīkami pavadīt laiku kopā ar draugiem. Pievienojieties svētkiem un uzziniet aktuālos jaunumus!

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, mēs piedāvājam arī draugu biļetes, kurās ir iekļautas daudzu viskija kokteiļu un citu dzērienu (viskija vietā) degustācijas. Tagad varat iegādāties šādu biļeti, ja vēlaties ierasties pilsētas labākajā ballītē kopā ar draugiem, bet nevēlaties baudīt viskiju.

Restorāna “Koya” pavāru pagatavotās lieliskās vakariņas ar grilētiem ēdieniem tiks pasniegtas zviedru galda veidā. Kā parasti vakariņu “nagla” būs sulīgi liellopa gaļas burgeri tieši no grila. Protams, būs arī mūzika, izklaides un daudz pārsteigumu.

Interesē? Mūs arī!

Piedāvājam trīs veidu biļetes:

  • BIĻETĒ BALLĪTEI BEZ CIGĀRIEM (51 €) iekļautas vairāk nekā 80 veidu viskiju un to kokteiļu degustācijas, kā arī vakariņas ar grilētiem ēdieniem;
  • BIĻETĒ BALLĪTEI AR CIGĀRIEM (59 €) iekļautas vairāk nekā 80 veidu viskiju un to kokteiļu degustācijas, divi luksusa cigāri un vakariņas ar grilētiem ēdieniem;
  • DRAUGA BIĻETĒ (41 €) iekļautas 10 viskija kokteiļu, vīnu un citu dzērienu degustācijas, kā arī vakariņas ar grilētiem ēdieniem.

Ballītes biļetes ar cigāriem cenā būs iekļauti divi Arturo Fuente cigāri:

  • A. Fuente Cuban Corona  un
  • A. Fuente 8-5-8
PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
VAKARIŅAS AR THE MACALLAN