VISKIJA UN DŽEZA VAKARIŅAS AR KAVALAN

  Sestdien, 2017.gada 27. maijā plkst. 19.30–23.00

  Grand Palace Hotel, Pils ielā 12, Rīgā

Rīgas Viskija Festivāla kulminācija būs tradicionālās oficiālās vakariņas skaistajā viesnīcā Grand Palace Hotel. Šī gada tēma ir “Viskijs un džezs”, un mēs piedāvāsim savu iemīļoto godalgoto Kavalan viskiju un Davidoff izcilos cigārus, gardas vakariņas un mierīgu džeza mūziku.

Mēs priecājamies par sadarbību ar Kavalan — viskija ražotāju no Taivānas, kas destilācijas procesā ievēro kulta tradīcijas. Kavalan ir jaunienācējs viskija pasaulē, bet kopš darbības uzsākšanas 2008. gadā ir saņēmis daudz uzslavu par saviem viskijiem, tostarp ieguvis pasaulē labākā viskija balvu 2015. gadā.

 

Vispirms viesnīcas bārā varēsiet nobaudīt sagaidīšanas kokteili un kanapē un tad sākt viskija un ēdienu piedzīvojumu galvenajā ēdamistabā. Fantastiskās Grand Palace šefpavāra Roberta Lismaņa piedāvātās trīs ēdienu vakariņas papildinās Kavalan viskiju izlase un vīns dāmām. Pārtraukumā varēsiet izbaudīt nelielu cigāru bārā vai uz āra terases, bet pēc tam mēs piedāvāsim citus dzērienus, desertu un mūsu tradicionālo labdarības loteriju ar lieliskām balvām. Protams, būs arī izklaide, un ir ieplānoti daži pārsteigumi. Pēc vakariņām tiks pasniegts viens no Winston Churchill klāsta populārajiem Davidoff cigāriem.

 

Šī vakara Davidoff cigāri:

  • Davidoff Yamasa Petit Churchill
  • Davidoff Winston Churchill Toro

Biļetes:

  • Viskija un džeza vakariņas ar Kavalan (75 EUR) iekļauj trīs ēdienu vakariņas ar viskiju, vīnu un bezalkoholiskiem dzērieniem, kanapē, kokteiļiem, cigāriem un dzīvo izklaidi (kopējā vērtība 140 EUR).

Šogad mūsu labdarības loterijas ienākumi tiek nodoti vietējam labdarības RH3 fondam, kas palīdz nodrošināt medicīnisko aprūpi bērniem pēc nopietnām slimībām.

Dreskods: smokings vai tumšs uzvalks

PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
SESTDIENAS VĒLĀS RUMA BROKASTIS