LIELĀ VISKIJA DEGUSTĀCIJA UN MEISTARKLASE

  25.05.2019. plkst. 14.00-17.30

  Restorāns “Koya” ar atvērtu terasi, Andrejostas ielā 4, Rīgā

Uzmanību: sestdien, 25. maijā, restorānā “Koya” notiks divi atsevišķi pasākumi. Pirmais no tiem ir Lielā viskija degustācija un meistarklase, kas ieplānots pa dienu — no plkst. 14.00 līdz 17.30, savukārt slavenā Viskija un kokteiļu ballīte notiks vakarā no plkst. 19.00 līdz 23.30. Katram pasākumam ir pieejama atsevišķa biļete ar savu cenu.

Sestdien, 25. maija pēcpusdienā Lielās viskija degustācijas un meistarklases laikā mēs iedziļināsimies viskija pasaulē. Dažu stundu laikā Jums būs iespēja nogaršot vairāk nekā 85 dažādus viskijus, piedalīties semināros, iepazīties ar viskija ekspertiem un uzzināt ko jaunu par šo brīnišķīgo dzērienu viskija cienītāju kompānijā bez vakara ballītes kņadas.

Varēsiet tikties ar zīmola vēstnešiem un viskija ekspertiem, lai domubiedru sabiedrībā netraucēti iegūtu jaunu informāciju bez vakara pasākuma svinīguma. Festivāls bija iecerēts kā pasākums ikvienam, kuru interesē viskijs un kurš vēlas par to uzzināt ko vairāk, kā arī tiem, kuri jau labi pazīst tā lieliskās garšas un tradīcijas. Riga Whisky Festival ir lieliska vieta, kur uzzināt ko jaunu un patīkami pavadīt laiku. Pasākuma laikā būs iespējams iegādāties ielas ēdienu.

Biļetes:

  • VISKIJA DEGUSTĀCIJAS BIĻETĒ (29 €) iekļautas vairāk nekā 85 veidu viskiju degustācijas. Ar šo biļeti var arī apmeklēt seminārus pasākuma laikā. Semināru grafiks tiks publicēts šeit un Rīgas Viskija Festivāla Facebook lapā dažas nedēļas pirms pasākuma sākuma. Uzmanību: biļetes cenā nav iekļauti ēdieni un kokteiļi.
PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
VISKIJA UN KOKTEIĻU BALLĪTE