VISKIJA UN KOKTEIĻU BALLĪTE AR OPTIBET

  Piektdien, 2017. gada 26. maijā, no plkst. 19.00 līdz pusnaktij

  Koya restorāns un terase Andrejostas ielā 4, Rīgā

Rīgas Viskija Festivāls 2017 sākas ar viskija un kokteiļu ballīti, kur biļetes cenā ir iekļauta 50 viskiju degustācija — jūsu favorīta meklēšana var ilgt visu vakaru! Mēs atgriežamies Koya — skaistajā vietā pie upes, taču paplašinātā, divreiz lielākā terasē, lai uzņemtu visus viskija un kokteiļu cienītājus. Terasei būs arī jumts, lai mums būtu lieliska ballīte pat lietus laikā. Kā ik katru gadu varēsiet satikt viskija ekspertus un zīmolu vēstniekus, nobaudīt gardas vakariņas un, pats galvenais, lieliski pavadīt laiku kopā ar draugiem. Tomēr šogad mums ir daži vienreizēji pārsteigumi. Mēs gan nevaram atklāt visus savus noslēpumus, bet trakie puiši no viskija uzņēmumiem šim vakaram ir ieplānojuši dažus fantastiskus trikus.

Tā kā jūs par to interesējāties, šogad piedāvājam arī draugu biļetes, kas iekļauj daudzu viskija kokteiļu un citu dzērienu (nevis viskija) degustāciju. Tādējādi drauga biļete ir lieliska izvēle, ja vēlaties kopā ar draugiem apmeklēt labāko ballīti pilsētā, bet viskijs nav jūsu iecienītākais dzēriens.

Lieliskas uz grila pagatavotas vakariņas bufetes stilā, ko pasniegs Koya pavāri. Kā parasti maltītes akcents būs sulīgi liellopa gaļas burgeri tieši no grila.

Un kā vienmēr — mūzika un izklaide. Mūsu partneris Optibet piedāvās iespēju izklaidēties un laimēt jaukas balvas, un, izbaudot ballīti, varēsiet arī atbalstīt vietējo labdarības RH3 fondu.

Vai neizklausās aizraujoši? Tā būs!

Pieejami trīs biļešu varianti:

  • VISKIJA BIĻETE (49 EUR) iekļauj vairāk nekā 50 veidu viskija un viskija kokteiļu degustāciju, kā uz grila gatavotas vakariņas
  • VISKIJA UN CIGĀRU BIĻETE (55 EUR) iekļauj vairāk nekā 50 veidu viskija un viskija kokteiļudegustāciju, divus augstākās kvalitātes cigārus un uz grila gatavotas vakariņas
  • DRAUGA BIĻETE (40 EUR) iekļauj 9 viskija kokteiļu, vīnu un citu dzērienu degustāciju un uz grila gatavotas vakariņas

Viskija un cigāru biļetes cenā ir iekļauti divi The Oak Lounge cigāri:

  • Arturo Fuente Rosado 54 un
  • Principle Cigars Gold Band

(šo cigāru parastā mazumtirdzniecības cena ir 25 EUR)

PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
VISKIJA UN DŽEZA VAKARIŅAS AR KAVALAN