VAKARIŅAS AR THE MACALLAN

  26.05.2018. plkst. 19.30-23.00

  Grand Palace Hotel, Pils ielā 12, Rīgā

Rīgas Viskija Festivāla elegantā kulminācija ir mūsu tradicionālās oficiālās vakariņas brīnišķīgajā viesnīcā Grand Palace Hotel. Piektajā dzimšanas dienā mēs lepni iepazīstinām ar savu partneri — leģendāro viskija darītavu The Macallan.

Vakariņu ar The Macallan viesiem vispirms tiks piedāvāts sagaidīšanas kokteilis un kanapē viesnīcas bārā, bet pēc tam viņi sāks ceļojumu viskija un izsmalcinātas virtuves pasaulē galvenajā pusdienu zālē. Lielisko trīs ēdienu vakariņu laikā notiks The Macallan degustācija zīmola vēstneses Vianejas Solovjevas vadībā. Viesi varēs nogaršot trīs mucās izturēto The Macallan viskiju jauno līniju, kas vietējos veikalos parādīsies tikai 2018. gada pavasarī, kā arī pazīstamo viskiju — šīs līnijas pērli.

Šogad par mūsu cigāru piegādes partneri kļūs Principle Cigars, kas ir Amerikas zīmola butiks un Rīgas Viskija Festivāla sponsors no tā pirmās pastāvēšanas dienas. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās zīmola īpašnieks Darens Čiofi (Darren Cioffi), kurš labprāt smēķē cigārus katru dienu, bet it īpaši šajā dienā.

Vakara viesiem tiks piedāvāti trīs cigāri no Principle Cigars.

Pasākuma laikā tiks organizēta tradicionālā labdarības loterija. Līdzekļi tiks vākti Ronald McDonald House Charities Latvija, kura nodrošina medicīnisku palīdzību bērniem Latvijā. Loterija vienmēr ir jautra nodarbe, un laimētāji saņem ievērojamas balvas, tomēr tās svarīgākā daļa ir labais mērķis, tāpēc mēs jau iepriekš pateicamies visdāsnākajiem no jums!

Par mūsu vakariņu nemainīgo atbalstu īpaši pateicamies viskija cienītājam un kolekcionāram Peku Puolaku (Pekka Puolakka) no Law Firm Sorainen.

Biļetes:

  • VAKARIŅĀS AR THE MACALLAN (85 eiro) iekļautas vakariņas ar trīs ēdieniem  un viskiju, vīnu un bezalkoholiskajiem dzērieniem, kanapē, kokteiļiem, cigāriem un daudz ko citu (kopējā vērtība — 175 eiro).

Dreskods: melna kaklasaite vai tumšs uzvalks

PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
ĪPAŠAIS SESTDIENAS PIEDĀVĀJUMS