VAKARIŅAS AR THE MACALLAN

  24.05.2019. plkst. 19.30-23.00

  Restorāns FERMA, Valkas ielā 12, Rīgā

Riga Whisky Festival galvenais notikums ik gadu ir elegantās, formālās svētku vakariņas. Mēs ar lepnumu turpinām sadarbību ar The Macallan – vienu no pasaulē augstākās premium klases viskija zīmoliem, kura meistari ar ārkārtīgu entuziasmu kombinē viskiju ar ēdieniem. Tieši tas, kas vajadzīgs mūsu smalko vakariņu pasākumam!

The Macallan vakariņas norisināsies piektdien, 24. maijā, restorānā „Ferma“, kur šefpavārs Māris Astičs kopā ar savu komandu rada kulināros šedevrus, izmantojot brīnišķīgo vietējo produkciju un Eiropas gatavošanas paņēmienus. Lielisko trīs ēdienu vakariņu laikā notiks The Macallan degustācija zīmola vēstneses Anna Metaxas (Kalvis, please use correct case endings for the name in Latvian!) vadībā.

Šogad par mūsu cigāru piegādes partneri kļūs Principle Cigars, kas ir Amerikas zīmola butiks un Rīgas Viskija Festivāla sponsors no tā pirmās pastāvēšanas dienas. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās zīmola īpašnieks Darens Čiofi (Darren Cioffi), kurš labprāt smēķē cigārus katru dienu, bet it īpaši šajā dienā.

Vakara viesiem tiks piedāvāti trīs cigāri no Principle Cigars.

Biļetes:

  • THE MACALLAN VAKARIŅĀS (88 €) iekļautas vakariņas ar trīs ēdieniem un The Macallan viskiju, vīnu un bezalkoholiskajiem dzērieniem, kokteiļiem, cigāriem un daudz ko citu.

Dreskods: melna kaklasaite vai tumšs uzvalks

PĒRCIET BIĻETES ŠEIT
LIELĀ VISKIJA DEGUSTĀCIJA UN MEISTARKLASE