Cienījamais viesi!

Paldies, ka atradāt laiku, lai uzzinātu vairāk par Rīgas Viskija festivālu — veselu pasākumiem bagātu nedēļas nogali, kad baudīt vislabākos dzērienus pasaulē, gardus ēdienus, daudzveidīgu izklaidi un, pats galvenais, lieliski pavadīt laiku!

Rīgas Viskija Festivāls tika izveidots kā pasākums ikvienam, kuru interesē viskijs, — gan tiem, kuri vēlas to iepazīt pirmoreiz, gan tiem, kuri jau izbauda tā lieliskās garšas un tradīcijas. Mēs ticam, ka jaunu lietu izzināšana un izbaudīšana ir brīnišķīgs piedzīvojums neatkarīgi no vecuma, ienākumiem un dzimuma. Turklāt šajā festivālā noteikti var mācīties, vienlaikus labi pavadot laiku.

Viskija un kokteiļu ballītē, kas notiks restorānā Koya 26. maijā, mūsu vietējie eksperti un starptautiskie zīmola vēstneši būs gatavi jums palīdzēt labāk izprast sarežģīto viskija gatavošanas un unikālo īpašību iegūšanas procesu. Ja domājat, ka zināšanas par viskiju jums ir pietiekamas, varat vienkārši atpūsties un pavadīt vakaru, degustējot mūsu izlasi, ko veido gandrīz 50 viskija veidi, un, iespējams, atrast jaunu favorītu. Mēs arī piedāvāsim vairākus viskija bāzes kokteiļus un vīnus tiem, kuri labprātāk izvēlas vieglāku garšu. Piedāvājums ir pieejams, iegādājoties drauga biļeti. Protams, būs arī lielisks ēdiens, mūzika un cigāri.

Sestdien, 27. maijā, pa dienu ballīte turpināsies īpašā veidā ar vēlajām ruma brokastīm bārā The Left Door Bar, kur piedāvāsim 8 dažādu rumu degustāciju, ko papildinās jaukas vēlās brokastis. Smēķētāji uz terases varēs izbaudīt vienreizējus cigārus.

Mūsu ikgadējās oficiālās viskija vakariņas sestdien, 28. maijā, ar lielisku Kavalan viskiju, Davidoff vīnu un cigāriem atbalstīs RH3 fondu, kas nodrošina atbalstu bērniem, kuri atveseļojas pēc vēža ārstēšanas. Vairāk par to lasiet šeit.

Protams, festivāls nebūtu pilnīgs bez svētdienas vēlajām šampanieša brokastīm 28. maijā, kas palīdzēs attīrīt dvēseli. Šogad mūsu garšas kārpiņas tiks lutinātas ar šampanieti un gardu ēdienu restorānā Riviera. Smēķētājiem būs pieejamas jaukas, vieglas cigarillas.

Nekas no tā nebūtu iespējams bez mūsu daudzajiem sponsoriem, jo viņu lielais ieguldījums ļauj jums piedāvāt augstas kvalitātes produktus un iepazīt profesionāļus, kuru sniegtās zināšanas palīdz pamatīgāk izjust viskija sniegto baudu.

Ceram, ka atradīsiet laiku, lai šogad pievienotos mums un redzētu to, par ko runā visi!

Rīgas Viskija Festivāla komanda