Cienījamais viesi!

Pateicamies par to, ka esat atradis laiku, lai uzzinātu ko vairāk par Rīgas Viskija Festivālu — nedēļas nogali pilnu pasākumiem, pasaulē labāko dzērienu degustācijām, gardiem cienastiem, daudzveidīgu kultūras programmu un, pats galvenais, patīkami pavadītu laiku!

Šogad Rīgas Viskija Festivāls atzīmē 5 gadu jubileju, tāpēc esam iecerējuši padarīt to par labāko visā festivāla pastāvēšanas vēsturē!

Rīgas Viskija Festivāls bija iecerēts kā pasākums ikvienam, kuru interesē viskijs un kurš vēlas par to uzzināt ko vairāk, kā arī tiem, kuri jau labi pazīst tā lieliskās garšas un tradīcijas. Esam pārliecināti, ka iepazīšana un jaunas izjūtas piesaistīs jebkura vecuma, ienākumu līmeņa un dzimuma pārstāvjus. Turklāt šis festivāls ir lieliska vieta, kur uzzināt ko jaunu un patīkami pavadīt laiku.

Programma sākas piektdien, 25. maijā, ar jauna formāta pasākumu — Viskija degustācijas seansu. Jums būs iespēja vairāku stundu garumā nogaršot vairāk nekā 80 viskija veidus, piedalīties semināros, tikties ar viskija ekspertiem un iegūt jaunu informāciju par šo lielisko dzērienu domubiedru vidū, turklāt netraucēti un bez vakara pasākuma svinīguma.

Tās pašas dienas vakarā restorānā “Koya” notiks slavenā Viskija un kokteiļu ballīte. Daudzi apmeklētāji to uzskata par festivāla kulmināciju un tā populārāko pasākumu. Apmeklētāji  varēs nogaršot vairāk nekā 80 veidu viskijus, bet mūsu vietējie eksperti un starptautisko zīmolu pārstāvji labprāt palīdzēs labāk iepazīt viskija izgatavošanas un tā unikālo īpašību iegūšanas sarežģīto procesu. Tiks piedāvāts arī plašs viskija kokteiļu klāsts, ko gatavos Rīgas labākie bārmeņi. Pie tam festivāls parūpēsies arī par gardiem ēdieniem, labu mūziku, cigāriem un — ne mazāk svarīgi — ievērojamiem viesiem un atklās vasaras sezonu!

Sestdien, 26. maijā, programmu turpinās Īpašie sestdienas piedāvājumi pie mūsu partneriem The Oak Lounge. Visu dienu tieks piedāvātas īpašas atlaides vairākiem cigāru un dzērienu veidiem — laba iespēja papildināt krājumus pirms vasaras atvaļinājumu sākuma. 

Sestdienas, 27. maija, vakarā notiks Rīgas Viskija Festivāla elegantākais pasākums — Vakariņas ar The Macallan. Sadarbība ar šo leģendāro rūpnīcu ir mūsu lepnums, un pasākuma vadītāja būs zīmola pārstāve Vianeja Solovjeva. Viskiju The Macallan izvēlas Džeimss Bonds, un tas, ko Bonds atzīst par labu esam, noteikti būs piemērots arī mums!

Protams, festivāls nebūtu pilnīgs bez Svētdienas vēlajām brokastīm ar šampanieti, kas notiks 27. maijā un palīdzēs atgūties pēc svētkiem. Pat mēs nevaram dzert viskiju brokastīs!

Šis pasākums nebūtu iespējams bez daudzajiem sponsoriem. Viņi ir darījuši visu, kas ir to spēkos, lai piedāvātu jums augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus no profesionāļiem, kuri jums nodos zināšanas, kas padarīs viskiju par pieejamāku un patīkamāku dzērienu.

Ceram, ka šogad atradīsiet laiku, lai pievienotos mums un personīgi piedalītos šajā plaši apspriestajā notikumā!

Rīgas Viskija Festivāla komanda