Dārgais viesi!

Paldies, ka veltāt brīdi tam, lai uzzinātu ko vairāk par Riga Whisky Festival – notikumiem bagātu nedēļas nogali ar pasaulē labākajiem dzērieniem, gardiem ēdieniem, dažādām izklaidēm, kas ļaus Jums patīkami pavadīt laiku!

Riga Whisky Festival veidotāju iecere bija radīt pasākumu cilvēkiem, kuriem interesē viskijs – gan tiem, kuri vēlas ar to iepazīties, gan tiem, kuri jau spēj novērtēt tā lieliskās garšas nianses un tradīcijas. Mūsuprāt, iemācīties un izmēģināt ko jaunu ir brīnišķīgi jebkurā vecumā un neatkarīgi no ienākumu līmeņa vai dzimuma. Un šis festivāls noteikti ir vieta, kur apvienot patīkamo ar lietderīgo.

Šī gada festivāls tiks atklāts piektdien, 24. maijā, ar iespaidīgajām The Macallan vakariņām restorānā „Ferma”. Mēs ar lepnumu sadarbojamies ar šo leģendāro viskija darītavu festivāla eleganto, smalko vakariņu pasākumā un paziņojam, ka vakara goda viesis būs zīmola vēstniece Anna Metaxas, kuras vadībā Jūs varēsiet degustēt virkni izcilu viskiju. The Macallan ir Džeimsa Bonda iecienītais viskijs, un, ja jau Bonds to atzīst par labu esam, tad tas noteikti būt pietiekami labs arī mums!

Sestdien, 25. maija pēcpusdienā Lielās viskija degustācijas un meistarklases laikā mēs iedziļināsimies viskija pasaulē. Dažu stundu laikā Jums būs iespēja nogaršot vairāk nekā 85 dažādus viskijus, piedalīties semināros, iepazīties ar viskija ekspertiem un uzzināt ko jaunu par šo brīnišķīgo dzērienu viskija cienītāju kompānijā bez vakara ballītes kņadas.

25. maija vakarā mēs turpināsim festivālu ar slaveno Viskija un kokteiļu ballīti restorānā „Koya”. Daudzi to uzskata par festivāla galveno notikumu, un tas neapšaubāmi ir mūsu apmeklētākais pasākums. Degustācijai būs pieejami vairāk nekā 85 dažādi viskiji, un mūsu vietējie eksperti un starptautiskie zīmolu vēstnieki palīdzēs Jums labāk izprast viskija brūvēšanas nianses un unikālās īpašības. Mēs piedāvājam arī plašu viskija kokteiļu klāstu Rīgas labāko kokteiļa bārmeņu izpildījumā. Turklāt izcili ēdieni, laba mūzika, cigāri un pats galvenais – mūsu lieliskie viesi padarīs to par izcilu vasaras sezonas atklāšanas pasākumu!

Šis festivāls nebūtu iespējams bez mūsu daudzo sponsoru atbalsta. Viņi ir darījuši visu iespējamo, lai piedāvātu Jums augstas klases produktus un piesaistītu profesionāļus, kuri dalīsies savās zināšanās, padarot viskiju baudāmu un pieejamu ikvienam.

Mēs ceram, ka Jūs mums šogad pievienosieties, lai redzētu to savām acīm!

Riga Whisky Festival komanda